Анонси, Відділення “Стоматологія”, Відділення “Фармація”, Наукова робота, Підвищення професійної компетентності, Студентські конференції Участь у I Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції 6 Квітня, 2021 Від madmin Студентки «Монади» Кульчицька Ольга (відділення «Стоматологія») та Сеньчук Соломія (відділення «Фармація») візьмуть участь у I В... Читати далі