Анонси, Відділення “Стоматологія”, Відділення “Фармація”, Наукова робота, Підвищення професійної компетентності, Студентські конференції
Участь у I Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ custom_padding=”81px|||||”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.9.3″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]
Студентки «Монади» Кульчицька Ольга (відділення «Стоматологія») та Сеньчук Соломія (відділення «Фармація») візьмуть участь у I Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук», яка відбудеться 20 травня 2021 р. Конференція присвячена проблемам активізації студентської науки.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

