Студенти Дрогобицької філії медичного коледжу “Медик” та “Монада” взяли участь регіональному форумі представників молодіжних рад та активної молоді Дрогобицької громади

25 лютого 2026 року відділ сім”ї та молоді виконавчого комітету Дрогобицької міської ради провів регіональний Форум представників Молодіжних рад та активної молоді навчальних закладів. До участі були запрошені Молодіжні ради Стрийської, Самбірської, Бориславської, Мединицької, Східницької та Трускавецької громад, а також студенти навчальних закладів. Під час проведення Форуму відбулась презентація діяльності Молодіжних рад від громад за 2025 рік, тренінги, обмін думками, досвідом та вручення сертифікатів.


