Лекція-презентація від Студентського лекторського бюро

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ custom_padding=”81px|||||”][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.9.2″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]
Лекцію-презентацію від Студентського лекторського бюро “Монади” провели сьогодні, 1 березня 2021 р. для учнів 10-х класів (для дівчат “Гігієна та етика кохання”, а для хлопців –
“Безпечна близкість”) у Центральній дитячій бібілотеці м. Львова.
Наші юні лектори – майбутні медсестри Вероніка Полянська, Ловча Настя, зубні техніки Оденак Олег, фельдшери Макоданська Настя та Андрій Барабаш.
Дякуємо за запрошення! До нових зустрічів!
[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.9.2″ _module_preset=”default” gallery_ids=”237015,237014,237013″ posts_number=”3″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

